Konekorjaamo Riikonen Oy

Helatie 19, 80100 Joensuu

Sähköpostimme ovat muotoa etunimi.sukunimi@riiko.fi


Esko Leinonen

Myyntipäällikkö
RIIKO® päällirakenteet, Kilafors Karlavagnen/MST-perävaunut, renkaat
esko.leinonen@riiko.fi
0504775918


Keijo Riikonen

Toimitusjohtaja
Renkaat, Kilafors Karlavagnen/MST-perävaunut ja korjaus- ja huoltopalvelut
keijo.riikonen@riiko.fi
0400576541

Jari Riikonen

Toimialajohtaja
RIIKO® päällirakenteet, Kilafors Karlavagnen/MST-perävaunut
jari.riikonen@riiko.fi
0400371204



Tommi Riikonen

Korjaamopäällikkö

Korjaus- ja huoltopalvelut

tommi.riikonen@riiko.fi
0447904984

Erno Ilvonen

Sähköasentaja

Sähkötyöt / piirturitarkastukset

erno.ilvonen@riiko.fi
0447904986

Timo Nevalainen

Varastovastaava

Varaosamyynti

timo.nevalainen@riiko.fi
0449876419